Væglamper
SOMMER-SLUTSALG
RABAT ANVENDES AUTOMATISK
Filtre
Sortér Bestsellere
-
Bauhaus pendellampe lavet af farvet glas til moderne interiør Bauhaus pendellampe lavet af farvet glas til moderne interiør
Normalpris $306.00 Udsalgspris $175.00Bauhaus pendellampe lavet af farvet glas til moderne interiør
Udsalgspris $175.00 Normalpris $306.00 -
PastelRing | Rund Ultra-Flad LED Loftlampe til Moderne Indendørs Belysning PastelRing | Rund Ultra-Flad LED Loftlampe til Moderne Indendørs Belysning
Normalpris $197.00 Udsalgspris $109.00PastelRing | Rund Ultra-Flad LED Loftlampe til Moderne Indendørs Belysning
Udsalgspris $109.00 Normalpris $197.00 -
ChromaWood | Stilfuldt Nordisk Design Væglampe ChromaWood | Stilfuldt Nordisk Design Væglampe
Normalpris $110.00 Udsalgspris $75.00ChromaWood | Stilfuldt Nordisk Design Væglampe
Udsalgspris $75.00 Normalpris $110.00 -
BrightNest – Moderne Væglampe med Blød Belysning BrightNest – Moderne Væglampe med Blød Belysning
Normalpris $219.00 Udsalgspris $131.00BrightNest – Moderne Væglampe med Blød Belysning
Udsalgspris $131.00 Normalpris $219.00 -
Globa loftslampe – Moderne rund loftslampe i glas og aluminium med blødt lys Globa loftslampe – Moderne rund loftslampe i glas og aluminium med blødt lys
Normalpris $197.00 Udsalgspris $109.00Globa loftslampe – Moderne rund loftslampe i glas og aluminium med blødt lys
Udsalgspris $109.00 Normalpris $197.00 -
Moderne Væglampe med LED og Blød Belysning – Slank Design Moderne Væglampe med LED og Blød Belysning – Slank Design
Normalpris $153.00 Udsalgspris $88.00Moderne Væglampe med LED og Blød Belysning – Slank Design
Udsalgspris $88.00 Normalpris $153.00 -
Moderne LED Væglampe Med Op Og Ned Belysning Til Gang Moderne LED Væglampe Med Op Og Ned Belysning Til Gang
Normalpris $121.00 Udsalgspris $66.00Moderne LED Væglampe Med Op Og Ned Belysning Til Gang
Udsalgspris $66.00 Normalpris $121.00 -
LumiWand SmartTouch – Trådløs Genopladelig Væglampe med Fjernbetjening & Justerbar Lysstyrke LumiWand SmartTouch – Trådløs Genopladelig Væglampe med Fjernbetjening & Justerbar Lysstyrke
Normalpris $99.00 Udsalgspris $53.00LumiWand SmartTouch – Trådløs Genopladelig Væglampe med Fjernbetjening & Justerbar Lysstyrke
Udsalgspris $53.00 Normalpris $99.00 -
LeuchtGenie – Trådløse LED Spotlight Væglamper med Bevægelsessensor LeuchtGenie – Trådløse LED Spotlight Væglamper med Bevægelsessensor
Normalpris $73.00 Udsalgspris $52.00LeuchtGenie – Trådløse LED Spotlight Væglamper med Bevægelsessensor
Udsalgspris $52.00 Normalpris $73.00 -
Kosmos Børnevæglampe Med Nattelys Og Tryghed Til Børn Kosmos Børnevæglampe Med Nattelys Og Tryghed Til Børn
Normalpris $197.00 Udsalgspris $153.00Kosmos Børnevæglampe Med Nattelys Og Tryghed Til Børn
Udsalgspris $153.00 Normalpris $197.00 -
LED-bevægelsessensorlampe – Trådløs, Genopladelig & Energieffektiv LED-bevægelsessensorlampe – Trådløs, Genopladelig & Energieffektiv
Normalpris $83.00 Udsalgspris $53.00LED-bevægelsessensorlampe – Trådløs, Genopladelig & Energieffektiv
Udsalgspris $53.00 Normalpris $83.00 -
Trådløs Genopladelig LED-Hængelampe med Touch Dæmpning – Til Indendørs & Udendørs Brug (IP54) Trådløs Genopladelig LED-Hængelampe med Touch Dæmpning – Til Indendørs & Udendørs Brug (IP54)
Normalpris $123.00 Udsalgspris $88.00Trådløs Genopladelig LED-Hængelampe med Touch Dæmpning – Til Indendørs & Udendørs Brug (IP54)
Udsalgspris $88.00 Normalpris $123.00 -
LumiKristall Væglampe – LED Stikkontaktlampe med Lyssensor & Justerbar Lysstyrke LumiKristall Væglampe – LED Stikkontaktlampe med Lyssensor & Justerbar Lysstyrke
Normalpris $83.00 Udsalgspris $59.00LumiKristall Væglampe – LED Stikkontaktlampe med Lyssensor & Justerbar Lysstyrke
Udsalgspris $59.00 Normalpris $83.00 -
Stilfuld hibiscusblomsterlampe Stilfuld hibiscusblomsterlampe
Normalpris $169.00 Udsalgspris $120.00Stilfuld hibiscusblomsterlampe
Udsalgspris $120.00 Normalpris $169.00 -
360° LED-projektorspotlight med fjernbetjening 360° LED-projektorspotlight med fjernbetjening
Normalpris $175.00 Udsalgspris $131.00360° LED-projektorspotlight med fjernbetjening
Udsalgspris $131.00 Normalpris $175.00 -
Moderne Væglampe i Hars med LED – Elegant Belysning til Stue Moderne Væglampe i Hars med LED – Elegant Belysning til Stue
$139.00