Væglamper
SOMMER-SLUTSALG
RABAT ANVENDES AUTOMATISK
Filtre
Sortér Bestsellere
-
PastelRing | Rund Ultra-Flad LED Loftlampe til Moderne Indendørs Belysning PastelRing | Rund Ultra-Flad LED Loftlampe til Moderne Indendørs Belysning
Normalpris £102.00 Udsalgspris £57.00PastelRing | Rund Ultra-Flad LED Loftlampe til Moderne Indendørs Belysning
Udsalgspris £57.00 Normalpris £102.00 -
ChromaWood | Stilfuldt Nordisk Design Væglampe ChromaWood | Stilfuldt Nordisk Design Væglampe
Normalpris £57.00 Udsalgspris £39.00ChromaWood | Stilfuldt Nordisk Design Væglampe
Udsalgspris £39.00 Normalpris £57.00 -
Moderne Væglampe med LED og Blød Belysning – Slank Design Moderne Væglampe med LED og Blød Belysning – Slank Design
Normalpris £80.00 Udsalgspris £46.00Moderne Væglampe med LED og Blød Belysning – Slank Design
Udsalgspris £46.00 Normalpris £80.00 -
Moderne LED Væglampe Med Op Og Ned Belysning Til Gang Moderne LED Væglampe Med Op Og Ned Belysning Til Gang
Normalpris £63.00 Udsalgspris £34.00Moderne LED Væglampe Med Op Og Ned Belysning Til Gang
Udsalgspris £34.00 Normalpris £63.00 -
LumiWand SmartTouch – Trådløs Genopladelig Væglampe med Fjernbetjening & Justerbar Lysstyrke LumiWand SmartTouch – Trådløs Genopladelig Væglampe med Fjernbetjening & Justerbar Lysstyrke
Normalpris £51.00 Udsalgspris £28.00LumiWand SmartTouch – Trådløs Genopladelig Væglampe med Fjernbetjening & Justerbar Lysstyrke
Udsalgspris £28.00 Normalpris £51.00 -
LeuchtGenie – Trådløse LED Spotlight Væglamper med Bevægelsessensor LeuchtGenie – Trådløse LED Spotlight Væglamper med Bevægelsessensor
Normalpris £38.00 Udsalgspris £27.00LeuchtGenie – Trådløse LED Spotlight Væglamper med Bevægelsessensor
Udsalgspris £27.00 Normalpris £38.00 -
Kosmos Børnevæglampe Med Nattelys Og Tryghed Til Børn Kosmos Børnevæglampe Med Nattelys Og Tryghed Til Børn
Normalpris £102.00 Udsalgspris £80.00Kosmos Børnevæglampe Med Nattelys Og Tryghed Til Børn
Udsalgspris £80.00 Normalpris £102.00 -
LED-bevægelsessensorlampe – Trådløs, Genopladelig & Energieffektiv LED-bevægelsessensorlampe – Trådløs, Genopladelig & Energieffektiv
Normalpris £44.00 Udsalgspris £28.00LED-bevægelsessensorlampe – Trådløs, Genopladelig & Energieffektiv
Udsalgspris £28.00 Normalpris £44.00 -
Trådløs Genopladelig LED-Hængelampe med Touch Dæmpning – Til Indendørs & Udendørs Brug (IP54) Trådløs Genopladelig LED-Hængelampe med Touch Dæmpning – Til Indendørs & Udendørs Brug (IP54)
Normalpris £64.00 Udsalgspris £46.00Trådløs Genopladelig LED-Hængelampe med Touch Dæmpning – Til Indendørs & Udendørs Brug (IP54)
Udsalgspris £46.00 Normalpris £64.00 -
LumiKristall Væglampe – LED Stikkontaktlampe med Lyssensor & Justerbar Lysstyrke LumiKristall Væglampe – LED Stikkontaktlampe med Lyssensor & Justerbar Lysstyrke
Normalpris £44.00 Udsalgspris £31.00LumiKristall Væglampe – LED Stikkontaktlampe med Lyssensor & Justerbar Lysstyrke
Udsalgspris £31.00 Normalpris £44.00 -
Stilfuld hibiscusblomsterlampe Stilfuld hibiscusblomsterlampe
Normalpris £88.00 Udsalgspris £63.00Stilfuld hibiscusblomsterlampe
Udsalgspris £63.00 Normalpris £88.00 -
360° LED-projektorspotlight med fjernbetjening 360° LED-projektorspotlight med fjernbetjening
Normalpris £91.00 Udsalgspris £68.00360° LED-projektorspotlight med fjernbetjening
Udsalgspris £68.00 Normalpris £91.00 -
Moderne Væglampe i Hars med LED – Elegant Belysning til Stue Moderne Væglampe i Hars med LED – Elegant Belysning til Stue
£72.00