Bordlampe
SOMMER-SLUTSALG
RABAT ANVENDES AUTOMATISK
Filtre
Sortér Bestsellere
-
AuraGlass – Magisk Farvet Glaslampe til Afslappende Atmosfære AuraGlass – Magisk Farvet Glaslampe til Afslappende Atmosfære
Normalpris £46.00 Udsalgspris £34.00AuraGlass – Magisk Farvet Glaslampe til Afslappende Atmosfære
Udsalgspris £34.00 Normalpris £46.00 -
OceanGlow – Beroligende vandmandslampe til afslapning og stressreduktion OceanGlow – Beroligende vandmandslampe til afslapning og stressreduktion
Normalpris £46.00 Udsalgspris £32.00OceanGlow – Beroligende vandmandslampe til afslapning og stressreduktion
Udsalgspris £32.00 Normalpris £46.00 -
Luxalight Trådløs Bordlampe – Elegant LED Design med Touch Dæmper & Vandtæt Funktion Luxalight Trådløs Bordlampe – Elegant LED Design med Touch Dæmper & Vandtæt Funktion
Normalpris £57.00 Udsalgspris £43.00Luxalight Trådløs Bordlampe – Elegant LED Design med Touch Dæmper & Vandtæt Funktion
Udsalgspris £43.00 Normalpris £57.00 -
Elegant Fuglefigur Til Moderne Hjem Elegant Fuglefigur Til Moderne Hjem
Normalpris £40.00 Udsalgspris £30.00Elegant Fuglefigur Til Moderne Hjem
Udsalgspris £30.00 Normalpris £40.00 -
Luksus Trådløs Bordlampe Ledningsfri Stilfuld Lysdesign Luksus Trådløs Bordlampe Ledningsfri Stilfuld Lysdesign
Normalpris £57.00 Udsalgspris £34.00Luksus Trådløs Bordlampe Ledningsfri Stilfuld Lysdesign
Udsalgspris £34.00 Normalpris £57.00 -
SabiGlow – Kunstnerisk Wabi Sabi Rispapir Gulvlampe med Justerbart Stativ SabiGlow – Kunstnerisk Wabi Sabi Rispapir Gulvlampe med Justerbart Stativ
Normalpris £91.00 Udsalgspris £57.00SabiGlow – Kunstnerisk Wabi Sabi Rispapir Gulvlampe med Justerbart Stativ
Udsalgspris £57.00 Normalpris £91.00 -
LuminaWall Projektor Natlampe – LED Vandbølge Lys med 16 Farver & Fjernbetjening LuminaWall Projektor Natlampe – LED Vandbølge Lys med 16 Farver & Fjernbetjening
Normalpris £39.00 Udsalgspris £27.00LuminaWall Projektor Natlampe – LED Vandbølge Lys med 16 Farver & Fjernbetjening
Udsalgspris £27.00 Normalpris £39.00 -
OceanGlow – Stilfuld Vandmandslampe med Beroligende Lys OceanGlow – Stilfuld Vandmandslampe med Beroligende Lys
Normalpris £46.00 Udsalgspris £31.00OceanGlow – Stilfuld Vandmandslampe med Beroligende Lys
Udsalgspris £31.00 Normalpris £46.00 -
Miraki Paper Lantern Bordlampe Miraki Paper Lantern Bordlampe
Normalpris £57.00 Udsalgspris £41.00Miraki Paper Lantern Bordlampe
Udsalgspris £41.00 Normalpris £57.00 -
Dæmpbar Bordlampe Med USB Og Bølgeformet Design LED Til Stue Dæmpbar Bordlampe Med USB Og Bølgeformet Design LED Til Stue
Normalpris £56.00 Udsalgspris £40.00Dæmpbar Bordlampe Med USB Og Bølgeformet Design LED Til Stue
Udsalgspris £40.00 Normalpris £56.00 -
Japansk rispapirlampe – Tradition møder moderne design Japansk rispapirlampe – Tradition møder moderne design
Normalpris £57.00 Udsalgspris £34.00Japansk rispapirlampe – Tradition møder moderne design
Udsalgspris £34.00 Normalpris £57.00 -
Moderne lysvarmerlampe til voks – flammefri duftlampe med lysdæmper og timerfunktion Moderne lysvarmerlampe til voks – flammefri duftlampe med lysdæmper og timerfunktion
Normalpris £68.00 Udsalgspris £46.00Moderne lysvarmerlampe til voks – flammefri duftlampe med lysdæmper og timerfunktion
Udsalgspris £46.00 Normalpris £68.00 -
Moderne bordlampe med justerbar lysstyrke Moderne bordlampe med justerbar lysstyrke
Normalpris £73.00 Udsalgspris £52.00Moderne bordlampe med justerbar lysstyrke
Udsalgspris £52.00 Normalpris £73.00 -
Fransk cremefarvet champignonlampe Fransk cremefarvet champignonlampe
Normalpris £102.00 Udsalgspris £74.00Fransk cremefarvet champignonlampe
Udsalgspris £74.00 Normalpris £102.00 -
GoldenGleam | LED projektionslampe med solnedgangseffekt og fjernbetjening GoldenGleam | LED projektionslampe med solnedgangseffekt og fjernbetjening
Normalpris £34.00 Udsalgspris £29.00GoldenGleam | LED projektionslampe med solnedgangseffekt og fjernbetjening
Udsalgspris £29.00 Normalpris £34.00 -
Berøringslampe Trådløs Bordlampe Med Stemningslys Til Stue Berøringslampe Trådløs Bordlampe Med Stemningslys Til Stue
Normalpris £48.00 Udsalgspris £34.00Berøringslampe Trådløs Bordlampe Med Stemningslys Til Stue
Udsalgspris £34.00 Normalpris £48.00 -
Auralight Trådløs Bordlampe – Krystalglas, Touch Dæmper & Vandtæt Design Auralight Trådløs Bordlampe – Krystalglas, Touch Dæmper & Vandtæt Design
Normalpris £113.00 Udsalgspris £68.00Auralight Trådløs Bordlampe – Krystalglas, Touch Dæmper & Vandtæt Design
Udsalgspris £68.00 Normalpris £113.00 -
Solrig havelanterne – Solcelle, automatisk sensor & vejrbestandig Solrig havelanterne – Solcelle, automatisk sensor & vejrbestandig
Normalpris £30.00 Udsalgspris £23.00Solrig havelanterne – Solcelle, automatisk sensor & vejrbestandig
Udsalgspris £23.00 Normalpris £30.00 -
Trådløs Bordlampe Med Krystalglas Og Touchfunktion Lyseffekt Trådløs Bordlampe Med Krystalglas Og Touchfunktion Lyseffekt
Normalpris £48.00 Udsalgspris £34.00Trådløs Bordlampe Med Krystalglas Og Touchfunktion Lyseffekt
Udsalgspris £34.00 Normalpris £48.00 -
NordicaLight Trådløs Bordlampe – Elegant LED Design med Touch & USB Opladning NordicaLight Trådløs Bordlampe – Elegant LED Design med Touch & USB Opladning
Normalpris £102.00 Udsalgspris £68.00NordicaLight Trådløs Bordlampe – Elegant LED Design med Touch & USB Opladning
Udsalgspris £68.00 Normalpris £102.00 -
Mushglow Trådløs Svampelampe – Justerbar LED Bordlampe i Trædesign Mushglow Trådløs Svampelampe – Justerbar LED Bordlampe i Trædesign
Normalpris £56.00 Udsalgspris £40.00Mushglow Trådløs Svampelampe – Justerbar LED Bordlampe i Trædesign
Udsalgspris £40.00 Normalpris £56.00 -
DazzleLite | Trådløs & Berøringskontrolleret Bordlampe DazzleLite | Trådløs & Berøringskontrolleret Bordlampe
Normalpris £67.00 Udsalgspris £48.00DazzleLite | Trådløs & Berøringskontrolleret Bordlampe
Udsalgspris £48.00 Normalpris £67.00 -
Hikari Rispapirlampe – Japansk Minimalisme & Fredfyldt Lys Hikari Rispapirlampe – Japansk Minimalisme & Fredfyldt Lys
Normalpris £64.00 Udsalgspris £46.00Hikari Rispapirlampe – Japansk Minimalisme & Fredfyldt Lys
Udsalgspris £46.00 Normalpris £64.00 -
Apansk-inspireret Miraki Paper Lantern bordlampe – hyggelig og moderne belysning til hjemmet Apansk-inspireret Miraki Paper Lantern bordlampe – hyggelig og moderne belysning til hjemmet
Normalpris £57.00 Udsalgspris £41.00Apansk-inspireret Miraki Paper Lantern bordlampe – hyggelig og moderne belysning til hjemmet
Udsalgspris £41.00 Normalpris £57.00